RVDESIGN - didaktické pomůcky - magnetické didaktické pomůcky - školní didaktické pomůcky - mateřské školy - magnetické - didaktika - rámcový vzdělávací program - školství - dida - učební - rv design - základní školy - učivo - Olomouc : RVDESIGN

Přihlášení zákazníka

Nákupní košík

0 Kč ( 0 ks zboží )

RVDESIGN

  

Firma RVDESIGN vznikla v červenci 2004 a krátce po svém založení dosáhla významného postavení na trhu produkčního tisku, zejména díky mimořádně vysoké kvalitě zpracování, kreativitě a individuálnímu přístupu ke každému zákazníkovi, kterému nabízíme jako samozřejmost ucelený servis služeb.

Jednou z aktivit firmy je i vývoj a výroba didaktických pomůcek. Jedná se o výukové pomůcky zpracované převážně formou laminovaných desek nebo leštěného kartonu. Pomůcky jsou plné kreslených obrázků, barevných fotografií a doplňkových textů. Některé z těchto pomůcek jsou plně magnetické, takže naleznou uplatnění i ve třídách vybavených magnetickými plochami. Snahou celého našeho týmu je dosáhnout co nejvhodnějšího zpracování pomůcek pro usnadnění pochopení probírané látky dětmi a účelné doplnění výkladu vyučujícího.

Nápadů pro další vývoj didaktických pomůcek je dostatek, proto se nabídka neustále rozšiřuje. Přesto, že se na jejich vývoji podílí i pedagogové znalí aktuálních požadavků ze strany vyučujících, neváhejte se na nás obrátit i s Vašimi konkrétními podněty, ať už na vylepšení stávajících produktů, či s nápadem na nové pomůcky potřebné pro Vaši práci. Náš email obchod@rvdesign.cz nebo telefon 585 429 531 jsou Vám k dispozici.

Standardně jsou pomůcky dodávány prostřednictvím námi pověřených přepravních společností po celé České republice, ale můžete nás navštívit i osobně. Od svého založení sídlí RVDESIGN v Olomouci na třídě Svornosti 57 (Obchodní dům Timpo, vchod B, 2. patro). Těšíme se na další spolupráci při vzdělávání našich dětí.

 

Výrobci

TOP produkty

Krabice plná SMYSLŮ

Krabice plná SMYSLŮ

2.995 Kč vč. DPH
KRESLENÉ PÍSNIČKY 1

KRESLENÉ PÍSNIČKY 1

2.995 Kč vč. DPH
MLÁĎATA A JEJICH RODIČE

MLÁĎATA A JEJICH RODIČE

2.595 Kč vč. DPH
TŘÍDĚNÍ ODPADU

TŘÍDĚNÍ ODPADU

2.995 Kč vč. DPH
KRESLENÉ PÍSNIČKY 2

KRESLENÉ PÍSNIČKY 2

2.995 Kč vč. DPH
PLODINY

PLODINY

3.995 Kč vč. DPH
BAREVNÉ DVOJICE PÍSMEN

BAREVNÉ DVOJICE PÍSMEN

1.695 Kč vč. DPH
JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA

JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA

5.995 Kč vč. DPH
ŽIVOČIŠNÁ ŘÍŠE

ŽIVOČIŠNÁ ŘÍŠE

3.995 Kč vč. DPH