RVDESIGN - didaktické pomůcky - magnetické didaktické pomůcky - školní didaktické pomůcky - mateřské školy - magnetické - didaktika - rámcový vzdělávací program - školství - dida - učební - rv design - základní školy - učivo - Olomouc : RVDESIGN

Přihlášení zákazníka

Nákupní košík

0 Kč ( 0 ks zboží )

RVDESIGN

  

Firma RVDESIGN vznikla v červenci 2004 a krátce po svém založení dosáhla významného postavení na trhu produkčního tisku, zejména díky mimořádně vysoké kvalitě zpracování, kreativitě a individuálnímu přístupu ke každému zákazníkovi, kterému nabízíme jako samozřejmost ucelený servis služeb.

Jednou z aktivit firmy je i vývoj a výroba didaktických pomůcek. Jedná se o výukové pomůcky zpracované převážně formou laminovaných desek nebo leštěného kartonu. Pomůcky jsou plné kreslených obrázků, barevných fotografií a doplňkových textů. Některé z těchto pomůcek jsou plně magnetické, takže naleznou uplatnění i ve třídách vybavených magnetickými plochami. Snahou celého našeho týmu je dosáhnout co nejvhodnějšího zpracování pomůcek pro usnadnění pochopení probírané látky dětmi a účelné doplnění výkladu vyučujícího.

Nápadů pro další vývoj didaktických pomůcek je dostatek, proto se nabídka neustále rozšiřuje. Přesto, že se na jejich vývoji podílí i pedagogové znalí aktuálních požadavků ze strany vyučujících, neváhejte se na nás obrátit i s Vašimi konkrétními podněty, ať už na vylepšení stávajících produktů, či s nápadem na nové pomůcky potřebné pro Vaši práci. Náš email obchod@rvdesign.cz nebo telefon 585 429 531 jsou Vám k dispozici.

Standardně jsou pomůcky dodávány prostřednictvím námi pověřených přepravních společností po celé České republice, ale můžete nás navštívit i osobně. Od svého založení sídlí RVDESIGN v Olomouci na třídě Svornosti 57 (Obchodní dům Timpo, vchod B, 2. patro). Těšíme se na další spolupráci při vzdělávání našich dětí.

 

Výrobci

TOP produkty

KRESLENÉ PÍSNIČKY 2

KRESLENÉ PÍSNIČKY 2

2.495 Kč vč. DPH
TŘÍDĚNÍ ODPADU

TŘÍDĚNÍ ODPADU

2.695 Kč vč. DPH
KRESLENÉ PÍSNIČKY 1

KRESLENÉ PÍSNIČKY 1

2.495 Kč vč. DPH
ŽIVOČIŠNÁ ŘÍŠE

ŽIVOČIŠNÁ ŘÍŠE

3.295 Kč vč. DPH
PLODINY

PLODINY

3.295 Kč vč. DPH
BAREVNÉ DVOJICE PÍSMEN

BAREVNÉ DVOJICE PÍSMEN

1.395 Kč vč. DPH
MLÁĎATA A JEJICH RODIČE

MLÁĎATA A JEJICH RODIČE

2.195 Kč vč. DPH
Krabice plná SMYSLŮ

Krabice plná SMYSLŮ

2.595 Kč vč. DPH